Baletní škola Maja - Baletní kroužky pro děti z Prahy

O nás, Baletní kroužky pro děti z Prahy

OVERVIEW

This website baletniskolamaja.cz presently has an average traffic classification of zero (the smaller the superior).

BALETNISKOLAMAJA.CZ RANKINGS

This website baletniskolamaja.cz is seeing fluctuating amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for baletniskolamaja.cz

Traffic ranking (by month) for baletniskolamaja.cz

Traffic ranking by day of the week for baletniskolamaja.cz

WHAT DOES BALETNISKOLAMAJA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of baletniskolamaja.cz Mobile Screenshot of baletniskolamaja.cz Tablet Screenshot of baletniskolamaja.cz

BALETNISKOLAMAJA.CZ HOST

I revealed that a single root page on baletniskolamaja.cz took one thousand and thirty-one milliseconds to stream. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so our web crawlers consider baletniskolamaja.cz not secure.
185.183.8.71

WEBSITE IMAGE

I diagnosed that baletniskolamaja.cz is utilizing the nginx/1.11.9 os.

Baletní škola Maja - Baletní kroužky pro děti z Prahy

O nás, Baletní kroužky pro děti z Prahy

CONTENT

This website states the following, "Vítáme Vás na internetových stránkách naší baletní školy, která se zabývá výukou baletu pro děti od 3 14 let." We viewed that the web site also stated " Hodiny baletu probíhají každé pondělí od 15." It also said " a ve čtvrtek od 14. 45, 15,45 a 16,45 hod. ve Švandově divadle na Praze 5. Baletní přípravka pro děti od 3 let probíhá každé úterý v Kulturním klubu Poštovka, v Praze 5. V těchto hodinách může být přítomen doprovod dětí. Předběžné zápisy probíhají na mobilním čísle 602 308 265. V Celetné nebo ve Š." The header had Baletní škola Maja as the highest ranking search term. It is followed by Baletní kroužky pro děti z Prahy and O nás which isn't as ranked as highly as Baletní škola Maja.

VIEW SUBSEQUENT BUSINESSES

Балетоман Балет для взрослых - Фигурка - Хореография, ритмика и танцы для детей

Вопреки распространенному мнению, классический танец доступен практически всем и в любом возрасте. Занятия в послужат гармоничному физическому и нравственному развитию Вашей личности. Занятия помогут приобрести стройную фигуру, Ваше тело станет легким, подвижным и гибким. Занятия помогут снятию усталости, скованности и эмоционального напряжения, создадут прекрасное эмоциональное настроение. Классический танец способствует развитию координации движений, раскрепощенности, выносливости.

Tourismusschulen Bad Leonfelden Österreich Höhere Lehranstalt, Hotelfachschule die Spezialisten für deine Karriere im Tourismus

Zwei Goldmedaillen - Wein and Cocktail. Beim AEHT-Kongress 2017 in Belgien. Gold, Silber und zweimal Bronze beim AEHT-Kongress in London. Wir sind Österreichs beste Schule und erfolgreichste aller teilnehmenden europäischen Schulen! 1 Platz beim Kröswang Gastrocontest 2016.

Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Romana Turczynowicza

Dzień Patrona i Szkolny Konkurs Choreograficzny. W dniu 14 marca 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole, Dzień Patrona Romana Turczynowicza. Z tej okazji odbyła się tradycyjna gala rozdania Romanów oraz finał tegorocznego Szkolnego Konkursu Choreograficznego. JAKUB MIŁOSZ LAUREATEM KONKURSU W KIJOWIE. JAKUB MIŁOSZ TEGOROCZNY ABITURIENT NASZEJ SZKOŁY ZOSTAŁ LAUREATEM II MIEJSCA W MĘSKIEJ GRUPIE WIEKOWEJ 17 19 LAT.

Pelatihan Leadership Jakarta - Bale Training

Tidak dapat dipungkiri selain kualitas produk yang menonjol, kepuasan pelanggan terhadap pelayanan kita pun turut . BRAIN WASHING TECHNIQUE FOR SELLING. Selling is a life skills. Terima kasih telah memilih kami. Selamat datang di situs kami, kami BALE training adalah lembaga pelatihan keterampilan menjual dan persuasive di Indonesia. Nama BALE sendiri selain berarti pusat pelatihan, juga merupakan akronim dari konsep pelatihan yang kami jalankan. NLP adalah singkatan dari Neuro-.